Szpital Szamotuły Nasz szpital bliżej Was Jesteśmy po to aby pomagać chorym. tel.+48 61 29 27 100

Na mocy porozumienia zawartego pomiędzy szamotulskim szpitalem a Ośrodkiem Profilaktyki i Epidemiologii Nowotworów (OPEN) w Poznaniu weszły w życie zmiany ważne dla pacjentek z Powiatu Szamotulskiego. Dotyczą diagnostyki onkologicznej. Badania mammograficzne i usg wykonywane będą przy użyciu technologii wysokiej generacji a czas oczekiwania na konsultacje z onkologiem ulegnie znacznemu skróceniu. Wszystkie usługi będą bezpłatne.

Masz pytanie? Chętnie pomogę!

Ośrodek OPEN gwarantuje Paniom bezpłatne badania mammograficzne, badania USG oraz konsultacje z lekarzem onkologiem w Poznaniu przy ulicy Kazimierza Wielkiego 24/26. Pacjentki mogą zarejestrować się na badanie na podstawie skierowania z poradni ginekologiczno – położniczej. Wymagany jest jednak ważny dokument ubezpieczenia. Możliwe jest także wykonanie badania bez skierowania kobietom w wieku 50 – 69 lat, które w ciągu ostatnich dwóch lat nie miały wykonywanej mammografii w ramach programu profilaktycznego i w przeszłości nie zdiagnozowano u nich nowotworu piersi.
Chętnie odpowiem na wszelkie pytania, pomogę w rejestracji.

Hanna Orłowska, SP ZOZ w Szamotułach
Kontakt: tel.: 61 29 26 514, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szybciej i lepiej

Wprowadzone zmiany są korzystne dla pacjentek. Panie będą badane wysokospecjalistycznym sprzętem a czas oczekiwania na wyniki się skróci. To bardzo ważne. Pacjenci onkologiczni muszą być pod szczególną opieką. Przełomowe zmiany prawne w podejściu do tych schorzeń weszły w życie z początkiem 2015 roku. Teraz czas na nas!

dr Anna Kubicka
zastępca dyrektora ds. lecznictwa
Kierujemy w dobre ręce

Ośrodek Profilaktyki i Epidemiologii Nowotworów w Poznaniu działa od 1998 roku. Wysoką jakość wykonywanych przez jego pracowników badań mammograficzych potwierdzają rekomendacje uzyskane od europejskich ośrodków badań w Leuven oraz Nijmegen. Zachęcam do korzystania z badań w mammobusach, należących do OPEN. Regularnie przyjeżdżają do większych miejscowości naszego powiatu. Jako Szpital będziemy ogłaszali ich przyjazd – w prasie i na naszej stronie internetowej. OPEN działa szybko i sprawnie, bliżej Pacjentek i dla nich - nieodpłatnie .

Remigiusz Pawelczak
dyrektor SP ZOZ w Szamotułach

Dyrektor szamotulskiego szpitala Remigiusz Pawelczak oraz prezes zarządu OPEN dr n. med. Dariusz Godlewski podczas zawierania umowy w sprawie skrócenia diagnostyki onkologicznej dla pacjentek z Powiatu Szamotulskiego.

 

Dodatkowo można skorzystać z badania w mammobusach w Powiecie Szamotulskim. Harmonogram badań na czerwiec:

Wielkopolska powiat szamotulski Pniewy 2017-06-17 Hala Widowiskowo - Sportowa Wolności 22, 62-045 Pniewy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. od godz. 14:00 - 16:00
Wielkopolska powiat szamotulski Ostroróg 2017-06-13 przy Urzędzie Gminy w Ostrorogu od 14:00 - 16:00
Wielkopolska powiat szamotulski Szamotuły 2017-06-17 przy Urzędzie Miasta i Gminy w Szamotułach od 09:00 - 15:00

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Szamotułach
ul. Sukiennicza 13
64-500 Szamotuły
NIP: 787-18-07-873 REGON 000553822
tel.+48 61 29 27 100 fax +48 61 29 27 102

logo szamotulym1Powiat Szamotulski jest dla SP ZOZ w Szamotułach podmiotem tworzącym. W Radzie Społecznej SP ZOZ, która jest organem doradczym dyrektora Zakładu, zasiadają między innymi przedstawiciele samorządu powiatowego

Friday the 23rd. -