Szpital Szamotuły Nasz szpital bliżej Was Jesteśmy po to aby pomagać chorym. tel.+48 61 29 27 100

Najpopularniejszą w tym roku pielęgniarką w Wielkopolsce zgodnie z wynikami plebiscytu „Eskulap” przeprowadzonego przez Głos Wielkopolski okazała się być Anna Niechciałkowska – naczelna pielęgniarka pracująca w SP ZOZ w Szamotułach. Z szamotulskim szpitalem jest związana od ponad 10 lat. W tym czasie przeszła przez wszystkie szczeble kariery, a swoją pracę poznała od podstaw. Zanim została naczelną pielęgniarką pracowała jako pielęgniarka odcinkowa i pielęgniarka oddziałowa na Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii. - Bardzo cieszę się, że to co robię zostało docenione. Dziękuję za oddane głosy, za zgłoszenie mnie do plebiscytu. To dla mnie motywacja do dalszego działania – mówi Anna Niechciałkowska.

Na naczelną pielęgniarkę szamotulskiego szpitala oddano 1315 głosów. To bardzo duże poparcie zważywszy na fakt, że to debiut Anny Niechciałkowiskiej w plebiscycie. Mimo tego w środowisku zawodowym to osoba powszechnie znana i szanowana. Świadczy o tym nadana jej w tym roku przez Okręgową Izbę Pielęgniarek i Położnych brązowa odznaka. Anna Niechciałkowska pełni również odpowiedzialną funkcję w samorządzie pielęgniarek i położnych oraz została delegatem na VII Krajowy Zjazd Pielęgniarek i Położnych.

Drugie miejsce w tej samej kategorii zajęła Karolina Libera z SP ZOZ w Szamotułach, która uzyskała około 1150 głosów. Pielęgniarka jest zadowolona z wyniku. Czuje się doceniona i mówi, że to dla niej mobilizacja do tego, żeby bardziej się angażować we współpracę z personelem i pomoc pacjentom. Udział w tegorocznej edycji to jej debiut w „Eskulapie”. – Do udziału namówiły mnie koleżanki – przyznaje Karolina Libera. – Oddanych na mnie głosów było bardzo dużo. Nie spodziewałam się takiego poparcia– tłumaczy.

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Szamotułach
ul. Sukiennicza 13
64-500 Szamotuły
NIP: 787-18-07-873 REGON 000553822
tel.+48 61 29 27 100 fax +48 61 29 27 102

logo szamotulym1Powiat Szamotulski jest dla SP ZOZ w Szamotułach podmiotem tworzącym. W Radzie Społecznej SP ZOZ, która jest organem doradczym dyrektora Zakładu, zasiadają między innymi przedstawiciele samorządu powiatowego

Saturday the 21st. -