Szpital Szamotuły Nasz szpital bliżej Was Jesteśmy po to aby pomagać chorym. tel.+48 61 29 27 100

Pomyślnie zakończone zeszłoroczne inwestycje za ponad 8 mln złotych, jakie w ubiegłym roku zrealizował szamotulski szpital, przyciągają zainteresowanie innych placówek. Pod koniec lutego szpital odwiedziła delegacja ze Szpitala Powiatowego oraz Starostwa Powiatowego w Wolsztynie. W marcu natomiast wizytę złożyli przedstawiciele szpitala i starostwa z Nowego Tomyśla. Celem spotkań była wymiana doświadczeń a przede wszystkim zaprezentowanie szpitalnych oddziałów i pracowni.

Goście mieli okazję obejrzeć, jak funkcjonują oddziały oraz poradnie specjalistyczne w nowym miejscu. Szczególne zainteresowanie wzbudziła nowoczesna centralna sterylizacja, która działa w nowym budynku ochrony zdrowia. Dzięki wyposażeniu w wysokiej klasy urządzenia, szamotulska sterylizatornia jest teraz jedną z najnowocześniejszych w regionie.

To nie koniec zaplanowanych wizyt w szamotulskim szpitalu.

Przedstawiciele kolejnych szpitali wyrazili chęć obejrzenia naszej placówki. Z przyjemnością zaprezentujemy nasze dokonania. Wierzę, że taka współpraca przyniesie korzyści. W przyszłości chętnie odwdzięczymy się wizytą i również podpatrzymy, w czym naśladować inne szpitale – mówi dyrektor SP ZOZ w Szamotułach Remigiusz Pawelczak.

 

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Szamotułach
ul. Sukiennicza 13
64-500 Szamotuły
NIP: 787-18-07-873 REGON 000553822
tel.+48 61 29 27 100 fax +48 61 29 27 102

logo szamotulym1Powiat Szamotulski jest dla SP ZOZ w Szamotułach podmiotem tworzącym. W Radzie Społecznej SP ZOZ, która jest organem doradczym dyrektora Zakładu, zasiadają między innymi przedstawiciele samorządu powiatowego

Saturday the 21st. -