Szpital Szamotuły Nasz szpital bliżej Was Jesteśmy po to aby pomagać chorym. tel.+48 61 29 27 100

Ruszył I etap przebudowy istniejącej części szamotulskiego szpitala.
W wyniku modernizacji oddziałów: chirurgicznego oraz intensywnej terapii podniesie się jakość świadczonych usług medycznych, a przy okazji także komfort leczących się na oddziałach pacjentów. Dzięki dobrze przemyślanemu projektowi, układ obiektu stanie się bardziej przyjazny dla osób odwiedzających chorych.
Prace rozpoczęto od remontu części oddziału chirurgicznego na I piętrze. Drugi etap przebudowy rozpocznie się pod koniec marca. Wówczas część III piętra budynku zostanie wyremontowana i zaadaptowana na potrzeby Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii (OAiIT). Dziś funkcjonuje tam druga część oddziału chirurgicznego. Trzeci etap zakłada adaptację zwolnionych pomieszczeń na I piętrze (po AOIT) na potrzeby pododdziału urazowo–ortopedycznego oddziału chirurgicznego.
Dzięki modernizacji oddział chirurgiczny jeszcze w tym roku, zamiast na dwóch różnych piętrach, znajdzie się na jednym poziomie. Nowy OAiIT będzie dużo nowocześniejszy i będzie spełniać wszelkie normy wymagane przepisami (łącznie z posiadaniem izolatki).

Koszt prac modernizacyjnych zostanie pokryty dzięki dotacji Powiatu Szamotulskiego.

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Szamotułach
ul. Sukiennicza 13
64-500 Szamotuły
NIP: 787-18-07-873 REGON 000553822
tel.+48 61 29 27 100 fax +48 61 29 27 102

logo szamotulym1Powiat Szamotulski jest dla SP ZOZ w Szamotułach podmiotem tworzącym. W Radzie Społecznej SP ZOZ, która jest organem doradczym dyrektora Zakładu, zasiadają między innymi przedstawiciele samorządu powiatowego

Saturday the 21st. -