Szpital Szamotuły Nasz szpital bliżej Was Jesteśmy po to aby pomagać chorym. tel.+48 61 29 27 100

Bardzo dobre wiadomości dotarły do SP ZOZ w Szamotułach z Wielkopolskiego Oddziału NFZ. Fundusz postanowił na kolejne pół roku bez konkursów przedłużyć jedenaście umów z SP ZOZ na finansowanie świadczeń medycznych. Zabezpiecza to potrzeby pacjentów na kolejny okres w zakresie całej działalności leczniczej Szpitala, poradni specjalistycznych, ratownictwa, transportu sanitarnego, opieki psychiatrycznej i leczenia uzależnień, gastroskopii i kolonoskopii, tomografii komputerowej itd. Dzięki pozytywnej ocenie Funduszu SP ZOZ w Szamotułach może poszczycić się gwarancją ciągłości realizowania świadczeń medycznych.

Przedłużenia dwóch ostatnich do podpisania umów Szpital oczekuje w każdej chwili. Chodzi o nocną i świąteczną opiekę medyczną oraz poradnię reumatologiczną, która w ramach kontraktu z NFZ działa od tego roku.

Także z ekonomicznego punktu widzenia sytuacja szpitala w Szamotułach jest coraz bardziej stabilna. Potwierdza to opinia biegłych rewidentów. Nowy ambulans i nowa winda świetnie służ ą pacjentom. SP ZOZ przygotowuje się również do wielomilionowej inwestycji, w ramach której lecznica zostanie zmodernizowana i powstanie nowy budynek ochrony zdrowia. Obecnie powstaje dokumentacja techniczna, dotycząca realizacji tych ambitnych zadań.

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Szamotułach
ul. Sukiennicza 13
64-500 Szamotuły
NIP: 787-18-07-873 REGON 000553822
tel.+48 61 29 27 100 fax +48 61 29 27 102

logo szamotulym1Powiat Szamotulski jest dla SP ZOZ w Szamotułach podmiotem tworzącym. W Radzie Społecznej SP ZOZ, która jest organem doradczym dyrektora Zakładu, zasiadają między innymi przedstawiciele samorządu powiatowego

Saturday the 21st. -