Szpital Szamotuły Nasz szpital bliżej Was Jesteśmy po to aby pomagać chorym. tel.+48 61 29 27 100

Spośród ponad 200 delegatów na VII Okręgowy Zjazd Sprawozdawczo – Wyborczy Pielęgniarek i Położnych w Poznaniu, dwie pielęgniarki szamotulskiego szpitala wybrano do pełnienia odpowiedzialnych funkcji w samorządzie zawodowym. Mało tego; brązowe odznaki za zasługi dla samorządu pielęgniarek i położnych otrzymały Naczelna Pielęgniarka - Anna Niechciałkowska oraz położna oddziałowa Marzena Skalska – Spychała.

Na zjeździe delegaci wyłonili spośród siebie osoby, które obejmą poszczególne funkcje w Okręgowej Izbie Pielęgniarek i Położnych. Anna Niechciałkowska została członkiem Okręgowej Rady Pielęgniarek i Położnych oraz delegatem na VII Zjazd Krajowy. Arleta Kaczmarek została zastępcą Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej.

Dzięki pracy w Izbie nasze przedstawicielki będą miały wpływ na podejmowanie decyzji związanych ze świadczeniem usług pielęgniarskich i położniczych. Uzyskają też bezpośredni dostęp do wiedzy, co przełoży się na lepszą opiekę nad pacjentami. Czuwanie nad przestrzeganiem kodeksu etyki zawodowej i Praw Pacjenta nie pozostanie bez znaczenia w kontekście bieżącej działalności SP ZOZ w Szamotułach.

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Szamotułach
ul. Sukiennicza 13
64-500 Szamotuły
NIP: 787-18-07-873 REGON 000553822
tel.+48 61 29 27 100 fax +48 61 29 27 102

logo szamotulym1Powiat Szamotulski jest dla SP ZOZ w Szamotułach podmiotem tworzącym. W Radzie Społecznej SP ZOZ, która jest organem doradczym dyrektora Zakładu, zasiadają między innymi przedstawiciele samorządu powiatowego

Saturday the 21st. -